Hakikat Yayıncılık - Muhterem Ömer Öngüt’ün Eserleri | Hakikat Dergisi | Hakikat Medya | Hakikat Kırtasiye
Arama Yap
HAİNLERİN İÇYÜZÜ - Ömer Öngüt Görüşleri Sözleri Kitapları Düşünceleri Yazıları Eserleri
Kalblerin Anahtarı Külliyatı

HAİNLERİN İÇYÜZÜ

Allah-u Teâlâ küffarı bize düşman olarak tanıtıp ikaz ettiği halde; memleketimizde “Diyalog ve Hoşgörü” adı altında ortaya çıkıp gerek dinimizde ve gerek vatanda çok büyük zararlara sebep olan münafıkların iç yüzünü Âyet-i kerime ve Hadis-i şerif’lerle ortaya seren müstesna bir eserdir.
  • YAYIN TARİHİ2006
  • SAYFA / EBAT728 / 17x24 cm
  • FİYAT145,00 ₺

Küffâr tarih boyunca İslâm ülkelerine ve müslümanlara karşı daima birlikte hareket etmiştir. Hep düşmanlık beslemiş hiç dost olmamışlardır. Menfaatleri icabı dost göründükleri anlarda dahi içten içe kalplerinde derin bir düşmanlık beslemişlerdir.

Memleketimizde “Diyalog ve Hoşgörü” adı altında yapılan propaganda ve faaliyetler, gerek dinimizde ve gerek vatanda çok büyük zararlara sebep olmuştur.

Yüce dinimizin aleyhindeki her türlü fitne ateşini Âyet-i kerime ve Hadis-i şerif’lerin nur ışığı ile söndürmeye çalışan Muhterem Müellifimiz “Hakikat Aylık İslâm Dergisi”nde 2005 yılı Ekim ayından itibaren yedi sayıda bu hakikatleri neşretmişler, ilâhî hükümleri olduğu gibi tebliğ etmişlerdir.

Münafıkların iç yüzünü beşeriyete duyurmak, müslümanların imanlarını kurtarmalarına vesile olmak niyetiyle bu makaleler bu eserde bir araya getirilerek neşredilmiştir.


Yayın Tarihi: 2006
Kapak: Yaldız Baskılı Sert Cilt Kapağı
Kapak Cilt Rengi: Bordo ve Yeşil iki farklı renk çeşidi
Kâğıt Cinsi: 70 gr. 1. Hamur Beyaz Kâğıt
Ebat: 17x24 cm
Sayfa Sayısı: 728