Hakikat Yayıncılık - Muhterem Ömer Öngüt’ün Eserleri | Hakikat Dergisi | Hakikat Medya | Hakikat Kırtasiye
Arama Yap
HÂİN TEZGÂH - Ömer Öngüt Görüşleri Sözleri Kitapları Düşünceleri Yazıları Eserleri
Kalblerin Anahtarı Külliyatı

HÂİN TEZGÂH

Allah-u Teâlâ Hadis-i Kudsi’de şöyle ferman buyurmuştur: “Velilerimden birisine düşmanlık eden kimseye ben harp ilân ederim.” (Buharî. Tecrid-i sarih: 2042)
  • YAYIN TARİHİ2010
  • SAYFA / EBAT528 / 17x24 cm
  • FİYAT120,00 ₺

Bu eser; FETÖ mensuplarının Muhterem Müellif Ömer Öngüt –kuddise sırruh- Hazretleri hakkında 12 Haziran 2009 tarihli Taraf Gazetesi’ndeki yayınla başlayan büyük iftira ve tertip kampanyasına verilen cevapları, bu iftiraların sebebini, bu iftirayı yapanların içyüzünü ve verilen hukuki mücadeleyi ihtiva etmektedir.

1994 yılından beri Fetullah Gülen’nin içyüzünü, din ve vatanda bölücü olduğunu, küffarın ajanı bir hain olduğunu neşrederek müslümanları uyandırmaya çalışan Muhterem Müellif Ömer Öngüt -kuddise sırruh- Hazretleri’ni FETÖ mensubu teröristler karalamak ve kendilerince bertaraf etmek istediler. Devleti ele geçirme amaçları önünde engel gördükleri herkese yaptıkları gibi; yalan, iftira ve tertiplere bu büyük Zât-ı âli’yi de dahil etmek istediler.

Bu karalama kampanyası başlar başlamaz hemen yayınlanan Temmuz 2009 tarihli Hakikat Aylık İslâm Dergisi münhasıran bu iftiralara cevap mahiyetinde neşredilmiştir. Bu kitap bu dergideki beyanları, yapılan hukuki mücadeleleri ve daha geniş izahları içermektedir.

Bu kitabı okuduğunuzda bu kampanyaların iç yüzünü, bu iftiraya sarılanların gerçek niyetlerini, Muhterem Ömer Öngüt’ün İslâm dini adına ortaya çıkan gruplar hakkında İslâm hakikatlerini ortaya koyan eserleri sebebiyle bu iftira kampanyalarının tertip edildiğini göreceksiniz.


Yayın Tarihi: 2010
Kapak: Yaldız Baskılı Sert Cilt Kapağı
Kapak Cilt Rengi: Bordo ve Yeşil iki farklı renk çeşidi
Kâğıt Cinsi: 70 gr. 1. Hamur Beyaz Kâğıt
Ebat: 17x24 cm
Sayfa Sayısı: 528